کاهش مصرف اینترنت برای اندرویدی ها

کاهش مصرف اینترنت برای اندرویدی ها

کاهش مصرف اینترنت

مرورگر پیش فرض اندروید امکانات بسیار خوبی را برای وبگردی در اختیار شما قرار می دهد. اما وقتی بخواهید در هزینه هایتان صرفه جویی کنید باید به فکر استفاده از مرورگرهای دیگری نیز باشید که در کنار امکانات مناسب، مصرف پهنای باند اینترنت شما را نیز به حداقل برسانند.


برخی از این مرورگرها عبارت است از:


 Chrome Beta : جدیدترین مرورگر گوگلی  که برای ارتباطات اینترنتی توسط تلفن همراه بهینه شده این مرورگر است. این مرورگر یک سرویس را پروکسی که توسط گوگل پشتیبانی می شود مورد استفاده قرار می دهد و به کمک آن، اطلاعات درخواستی را فشرده کرده و به شما نمایش میدهد.

کاهش مصرف اینترنت


توجه داشته باشید که برای فعال کردن این قابلیت باید در نوار آدرس مرورگر عبارت chrome: / /fl ags را تایپ کرده و پس از مراجعه به تنظیمات مرورگر، مقدار مقابل عبارت Experimental Data Compression Proxy را enable کنید.

 sep13

 

 Opera Mini :  گوگل ممکن است بتازگی پروژه طراحی مرورگر بهینه برای استفاده در تلفن همراه را آغاز کرده باشد،اما اپرا از جمله شرکت هایی است که سال ها روی این پروژه کار کرده و نسخه های مختلفی از مرورگر خود را نیز در اختیار کاربران قرار داده است.
Opera Miniیکی از سریع ترین و کم مصرف ترین مرورگرهای تلفن همراه است که به واسطه رابط گرافیکی کاربر پسند و سرعت بسیار بالای خود در فهرست بیشترین دانلودی های مرورگر اندروید قرارگرفته است.

کاهش مصرف اینترنت

 

sep13

 

TextOnly:اگر اپرا مینی هم به نظرتان پرمصرف است و به دنبال مرورگری با کمترین میزان مصرف هستیدTextOnly را به شما پیشنهادمی کنیم. این مرورگر  همان طور که از نامش مشخص است فقط متن را به شما نمایش م یدهد. با این مرورگر هیچ اسکریپت، عکس یا
تبلیغی روی صفحات وب برای شما به نمایش درنخواهندآمد و در نتیجه مصرف پهنای باند اینترنت شما به میزان 80 تا 90 درصد کاهش مییابد.

گردآوری : مجله اینترنتی دلگرم

شکوفه بیرانوند

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه